Proč naši zákazníci rádi nakupují na Redlux.cz ?

Máte strach z nákupu po internetu? Tak to je tento článek přesně pro Vás.

Hned na úvod Vám sem přihodím hlavní email: redluxlights@gmail.com na který se můžete obrátit kdykoliv (odpovídáme do 24h).

S léčivými světly máme delší zkušenost a v roce 2021 jsme se rozhodli, že se podělíme o naše poznatky a nabídneme i ostatním lidem světelnou terapii. Postupně rozšiřujeme naší nabídku a skladové zásoby tak abychom uspokojili všechny zákazníky. Doufáme, že Vám budou naše produkty sloužit dobře a doporučíte nás dalším lidem, kterým může červené světlo pomoci.

Vaše benefity při nákupu na našem eshopu:

 • DOPRAVA ZDARMA

Dopravu zdarma nabízíme standardně na objednávky nad 2 000 Kč

 • KOMUNIKACE 24/7

Mluvíme s vámi jako s lidmi nejsme robotické call-centrum, které má naučeno jen pár frází. Volat i psát můžete úplně kdykoli v pracovních hodinách.

  • PÉČE O ZÁKAZNÍKY

  Naše stránky budujeme primárně k Vašemu pohodlí a příjemné orientaci. Tím to však jen začíná. Jako registrovaný zákazník máte prioritní přístup z naší strany například, že vaší reklamaci vyřešíme v den, kdy k nám dorazí.

  • VRÁCENÍ PENĚZ

  Neděláme zbytečné problémy nebo naschvály jak to u některých e-shopů bývá. Do 14 dnů se nám můžete ozvat a bez udání důvodu vrátit zboží a zažádat o vrácení peněz. Takové záležitosti řešíme ihned bez čekání.

   • REKLAMACE NEČEKAJÍ

   Náš přístup k reklamacím by měl být vzorový pro mnohé české eshopy. Reklamaci řešíme v den, kdy k nám zboží dorazí od Vás. Informujeme Vás v průběhu reklamace a dbáme na hladký průběh. 

   BONUS: řešíme i reklamace, které jsou 6 měsíců po záruční lhůtě. (záleží na typu závady)

   • SERVIS OSVĚTLENÍ

   Pozáruční servis nabízíme standardně bez jakéhokoli příplatku. Pokud se Vám dražší světlo porouchá po 5 letech svícení, stále se na nás můžete obrátit a my vám světlo uvedeme do provozního stavu. Cena se odvíjí od typu závady, to vše si před opravou ujasníme.

     • BEZPEČNÉ PLATBY

     Platby přijímáme převodem z Vašeho internetového bankovnictví nebo ověřeným poskytovatelem pro platby kartou Comgate. Platit můžete samozřejmě i na dobírku.

     • OSOBNÍ ÚDAJE V TREZORU

     Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a používáme je bezprostředně pouze k vyřízení objednávky, či následné reklamace. Bez vašeho svolení Vám nezasíláme ani novinky na našem eshopu na Váš email.