Jaký vliv má červené světlo na naší kůži

Jaký vliv má červené světlo na naší kůži

Červené světlo může mít pozitivní vliv na naši kůži, největší lidský orgán. Studie ukazují, že červené světlo může pomoci s hojením ran, zlepšením krevního oběhu a snížením stresu na pokožce. Může také pomoci s redukcí vrásek a zlepšením vzhledu pokožky. Zkuste si doma vyzkoušet terapii červeným světlem pro zdravou a krásnou pokožku.


Červené světlo jako alternativní léčba ekzému a lupénky

Červené světlo jako alternativní léčba ekzému a lupénky

Slibnější zprávou pro lidi, kteří se potýkají s těmito kožními onemocněními, jsou však nedávné klinické výsledky, které ukazují, že terapie červeným světlem může snížit svědění a zarudnutí, zlepšit vzhled vyrážek a šupinatění kůže a snížit zánět.

Tento příspěvek se zabývá pozitivními klinickými údaji, které ukazují, že terapie červeným světlem může být účinnou neinvazivní léčbou ekzémů a lupénky bez rizik a vedlejších účinků běžných léků na předpis.


Mike Bryan - na vrchol ve 40 letech díky červenému světlu

Mike Bryan - na vrchol ve 40 letech díky červenému světlu

Mike Bryan je bývalý americký profesionální tenista specializující se na čtyřhru. Na turnajích hrál se svým levorukým dvojčetem Bobem Bryanem, s nímž byl několikrát na čele deblového žebříčku ATP. V letech 2003–2019 byl světovou jedničkou ve čtyřhře, když ve třinácti obdobích na čele strávil 506 týdnů, což představuje absolutní rekord bez rozdílu pohlaví. Během července 2018 se na vrchol vrátil ve 40 letech a 78 dnech jako nejstarší první hráč ATP v historii. V tomto příspěvku, je zpověď legendy která se i po zranění vrátila ve 40 letech na vrchol i díky světelné terapii.